Archiv pro rubriku: závodní stravování

Závodní kuchyně GZD s.r.o. zajistí závodní stravování Vašeho podniku. Závodní stravování a jídelní stravování ze závodní kuchyně s tradicí to je ta pravá volba.

Závodní stravování GZD s.r.o. Praha

 

závodní stravování

Vítejte na stránkách závodní kuchyně GZD s.r.o., specialisty v oboru závodního stravování, veřejného stravování, výroby knedlíků, provozu kantýn, bufetů a dalších stravovacích služeb.

Zásobování, provoz a závodní stravování Vaší jídelny, firmy, bufetu, kantýny, školy, či domova seniorů …

 

Komplexní stravovací služby – závodní stravování

společnost GZD s.r.o. zajišťuje závodní stravování pro nejrůznější zařízení.
závodní stravování závodní stravování

závodní a jídelní stravování pro:  jídelny, bufety, kantýny, areály firem, školy, školky, domovy seniorů, nemocnice a další pracoviště kde je vyžadován rychlý výdej jídel ve větším počtu. Dále zajišťujeme také cateringové služby a výrobu tradičních knedlíků…

Závodní kuchyně GZD s.r.o. má dlouholetou tradici v stravovacích a gastronomických službách  závodním a veřejném stravování, rozvozu obědů do firem. Výrobě knedlíků a zajištění veškerých služeb od provozu výdejen stravy, provoz kantýn a doplňkových služeb až po oblasti gastronomie. Více najdete v sekci O Nás

Zásobování a závodní stravování… Vaříme rychle, levně, kvalitně a to i s veškerým servisem.

Komplexní stravovací služby – závodní stravování

Komplexní stravovací služby - závodní stravování

komplexní stravovací služby

Závodní kuchyně GZD s.r.o. se postará o komplexní stravovací služby závodního stravování pro nejrůznější zařízení ve kterých je třeba rychle a spolehlivě vyrábět a vydávat větší počet jídel a to s veškerým servisem, to přesně je Naše hlavní poslání.
Závodní stravování vyžadují např.  jídelny, bufety, kantýny, areály firem, školy, školky, domovy seniorů, nemocnice a další…

 

Stravu Vám dovezeme v termoboxech přímo na Vaše pracoviště  a po předchozí domluvě

zajistíme vše od lžíce až po příjemný a zkušený personál.

Dále jsme schopni zařídit také cateringové služby či doplňkový prodej, zásobování vaší kantýny, bufetu…

Cílem GZD je 100% spokojených zákazníků

Kvalitní suroviny při přípravě pokrmů

Suroviny z nichž připravujeme pokrmy

suroviny - závodní stravování

Kvalitní suroviny, které používáme při výrobě pokrmů pochází od léty ověřených dodavatelů…

Spolupracujeme s kvalitními dodavateli čerstvých surovin, během přípravy jídel přísně dodržujeme hygienické normy a výsledné produkty vyrábíme z čerstvých surovin. Pokrmy mají vyváženou nutriční hodnotou a neobsahují nadbytky chemických látek a umělých sladidel.

Naši léty ověření dodavatelé pěstují a vyrábí velmi kvalitní suroviny. Spolupracujeme s nimi dlouhou dobu a stále si drží svůj standart, kvalita je stále stejná, ne-li lepší stejně tak jako je letitá tradice Naší kuchyně.

Teorie o surovinách