zavodní stravování logoweb

Závodní kuchyně GZD s.r.o.

Závodní kuchyně GZD s.r.o.

Závodní kuchyně GZD s.r.o.

závodní stravování

ZÁVODNÍ KUCHYNĚ GZD s.r.o. - závodní stravování s tradicí


Úvodem si dovoluji představit firmu GZD s.r.o. krátkým pohledem do její historie pro lepší pochopení činnosti privatizovaného zařízení závodního stravování, které bylo v době svého vzniku jedno z prvních a největších ve vysočansko-libeňské oblasti.


závodní stravování závodní kuchyně závodní stravování závodní kuchyně
Závodní kuchyně GZD s.r.o.

Společnost vznikla v dubnu roku 1991 po kompletní rekonstrukci závodní jídelny ČKD Elektrotechnika a.s. za pomoci dvou fyzických osob - paní Aleny Zikové (v současné době jednatelky společnosti) a ing. Aloise Pánka.
  V roce 2003 z firmy odstoupilo ČKD Elektrotechnika a.s. a poté ing.Pánek. V současné době má Naše firma jedinného majitele a to jednatelku společnosti paní Alenu Zikovou.

zavodni stravovani   Po roce 2003 se firma stěhovala do kuchyně v DOS na pražském Žižkově, pro který vaří a zároveň jídlo vyváží. Kuchyň s kapacitou cca 800 jídel ale byla hlavním důvodem proč v roce 2011 nastalo poslední stěhování firmy.
zavodni kuchyne   V nynější době vaříme v Praze 9 - Čakovice v Impera parku ve vlastní kuchyni, kterou jsme vybudovali společně s hygienickou stanicí Praha 9.
 V naprosté většině obchodních případů, zabezpečujeme stravování komplexně, tzn. výrobou jídel, expedicí v termoportech a termosech, dopravou vlastním vozidlem a zajištěním výdeje jídel vlastními zaměstnanci.
  Základem naší nabídky je výroba jídel ve stávající kuchyni areálu Impera s kapacitou 2000 jídel, s následnou přepravou a zabezpečením jejího výdeje.
  V případě Vašeho zájmu, Vám zabezpečíme výrobu jídel ve Vašem areálu, dle domluvy a potřeby doplníme veškeré technologické vybavení včetně drobného inventáře. Zároveň ale musím konstatovat, že je vždy levnější jídlo dovážet, než vyrábět. V tomto případě vzniká nárůst požadavků na kvalifikované pracovní síly a narůstají náklady na spotřebu energií v souvislosti s provozem chladících, skladovacích i výrobních zařízení.
  Základem Naší nabídky je dodávka 5ti druhů jídel a možnosti výběru všech 11ti typů diet zejména pro lůžková oddělení nemocnic a domovů seniorů. Naše společnost má nepřetržitý provoz včetně sobot i nedělí a všech svátků.

NÁŠ CÍL - cílem firmy GZD je 100% spokojených zákazníků
Kontaktujte Nás

tel.:+420 724 160 384
mail.:gzd@email.cz

Jméno:
E-mail:
Předmět:
Text zprávy

Závodní stravování - závodní kuchyně GZD s.r.o. Praha 9 - Čakovice, Odérská 333
ODKAZY a PARTNEŘI