Balené jídlo, jídlo v krabičkách

Snažší výdej jídel v krabičkách

Závodní kuchyně GZD s.r.o. vyrábí také jídlo balené do krabiček. Nevyhovuje Vám nebo Vašim zaměstnancům současný systém výdeje jídel? Chcete zkusit něco jiného? Nejspíše jste našli co jste hledali... Jídlo v krabičkách!

Jídlo v krabičkách

Jídlo v krabičkách

 

Pro koho je vhodné balené jídlo v krabičkách?

Závodní kuchyně GZD s.r.o Vám nabízí jako jednu ze stravovacích služeb balení jídel do krabiček pro všechny, kdo chce ušetřit čas věnovaný přípravě jídla a hodit za hlavu starost s vymýšlením co uvařit. Usnadníme Vám výdej jídel Vašim zaměstnancům, klientům a ostatním strávníkům. Výrazně zjednodušíme Váš stravovací systém!

Nabídka baleného jídla

Nabízíme Vám denní výběr z 6ti zdravých, chutných a výživných chodů a dvou druhů polévek, které Vám zabalíme do krabiček. Dovezeme Vám každý den čerstvě připravenou a před odvozem zabalenou stravu v krabičkách. Ušetřete svůj čas a peníze při nákupech a vaření. Celou krabičku lze pohodlně ohřát v mikrovlnné troubě a následně servírovat nebo konzumovat přímo z krabičky.
Je jen na Vás kolik chodů si zvolíte pro dodávku baleného jídla. Balené jídlo si můžete objednat jen pro obědy nebo se s námi budete stravovat po celý den pokud si ostatní krabičky uchováte v lednici. Počet chodů a jídel v krabičkách probíráme s každým klientem individuálně. Neváhejte nás kontaktovat.

Kapacita výroby jídel v krabičkách

Krabičky s jídlem pro Vás připravujeme každý den a to včetně svátků, prázdnin a jiného volna. Denně můžeme zabalit až 400 jídel do krabiček. Balené jídlo Vám přivezeme v dohodnutou dobu k Vám domů, firmy či do zaměstnání. Samozřejmě si jídlo v krabičce můžete osobně vyzvednout v naší kuchyni na adrese Oderská 333, Praha9 - Čakovice.